Výsledky

Kompletní výsledková listina ročníku 2017

Malá kopaná Skóre 
1. místo Kamax 9:8
2. místo Desko
Volejbal Skóre na sety
1. místo ZF TRW 4:0
2. místo Kamax 2:2
3. místo KSM 0:4
Teambuilding games Jméno týmu
1. místo Preciosa a.s.
2. místo Preciosa Beauty
3. místo TRW 1 "Krysáci"
4.  místo TRW 2
5. místo Preciosa Vinolog GS
6. místo KSM 1
7. místo TRW 4 "Kouzelná vejce"
8. místo TRW 3  "Bacha rána"
9. místo KSM 2
Nohejbal
1. místo Ontex
2. místo KSM 2
Archery tag
1. místo TRW 3
2. místo Preciosa 
3. místo TRW 1
Outdoorová štafeta Čas
1. místo Ontex 2 0:47:42
2. místo Preciosa a.s. 0:48:09
3. místo Ontex 1 0:53:34
4. místo. Preciosa GS 0:55:40
5. místo Preciosa PCL 1:01:52
6. místo TRW  1:04:01
7. místo Preciosa Beauty 1:05:56
Běh
1. místo Balatka, individuál TRW 0:12:32
2. místo Zdobinský  Preciosa GS 0:13:32
3. místo Zikmund Preciosa a.s.  0:14:01
4. místo Vitinová  Ontex 2 0:16:18
5. místo Macák TRW 0:17:30
6. místo Mrázová, individuál  TRW 0:17:42
6.místo Gavalčík  Ontex 1 0:17:42
7. místo Kobrlová Preciosa PCL 0:18:02
8. místo Tylová Preciosa Beauty 0:21:05
Kolo
1. místo Kafka  Ontex 2 0:20:12
2. místo Machek, individuál KSM 0:21:20
3. místo Nechutný, individuál  TRW 0:22:31
4.místo Náhlovský  Preciosa a.s. 0:22:37
5. místo Brožková Preciosa GS 0:29:24
6. místo Starý Preciosa PCL 0:30:13
7. místo Kordíková  Preciosa Beauty 0:31:26
8. místo Kubeš Ontex 1 0:34:20
9. místo Wasemael  TRW 0:34:28
10. místo Hrouda, individuál TRW 0:41:01
Kanoe
1. místo Ontex 2 0:11:05
2. místo Preciosa a.s. 0:11:31
3. místo Ontex 1 0:15:40
4. místo. Preciosa GS 0:12:44
5. místo Preciosa PCL 0:13:37
6. místo TRW  0:12:03
7. místo Preciosa Beauty 0:12:25
Závod smíšených dvojic (koloběžky+kanoe)
1. místo Černý, Rytinová Ontex 1 0:20:05:00
2. místo Vorlíčková, Jelínek TRW 2 0:20:18:00
3. místo Mrázová, Balatka TRW 4 0:20:55:00
4. místo Kafka, Bakešová Ontex 2 0:21:03:00
5. místo Kovářová, Kopal KSM 1 0:22:28:00
6. místo Náhlovský, Dubská Preciosa a.s., 1 0:22:34:00
7. místo Krucký, Běželová Preciosa a.s., 2 0:23:12:00
8. místo Brožková, Malý Preciosa GS, 1 23:30
9. místo Klementová, Junek KSM 3 23:52
10. místo Kocour, Tylová Preciosa Beauty 24:20
11. místo Čížková, Klíma Preciosa GS, 3 25:11
12. místo Částková, Zdobinský Preciosa GS, 2 25:25
13. místo Kolářová, Vacovský TRW 1 25:30
14. místo Denk, Nosková TRW 5 27:07
15. místo Roubalová, Korner TRW 3 30:19
Celkový vítěz
Ontex

Malá Skála | Žlutá plovárna 8.9.2017

 

Novinky: Letošní ročník Sportovních a teambuildingových her se velice vydařil, podívejte se na fotografie v záložce Galerie.

  

 

         PARTNEŘI AKCE 

 

  

 

  

 

+420 485 100 500 Naše provozovny:

Provozovatel

Sundisk s.r.o.

Sportovní a kulturní produkce Firemní akce (outdoor,teambuilding) Event marketing

Všechny naše provozovny: